27 listopada 2017 13:42 | Aktualności

Noc w szkole

Po raz pierwszy w Naszej Szkole w piątek zorganizowano Noc w Szkole. Inicjatywa wyszła od Samorządu Uczniowskiego. W imprezie mogły wziąć udział klasy siódme.

Wychowawcy i nauczyciele przygotowali szereg ciekawych zajęć dla uczniów. Noc rozpoczęła się o godzinie 19-ej. Uczniowie zostali przyprowadzeni do szkoły przez rodziców, później udali się do swoich klas. Wspólnie z wychowawcami uczestniczyli w szkolnej dyskotece andrzejkowej. Kolejnym punktem programu był wspólny posiłek. W międzyczasie w jednej z sal odbywały się andrzejkowe wróżby.

andrzejki2.jpg

Organizatorzy przygotowali także specjalną fotobudkę, w której uczniowie w niepowtarzalnych przebraniach mogli sobie zrobić wspólne zdjęcia. Nie zabrakło też aktywności ruchowej. Na sali gimnastycznej do rana odbywały się sportowe rozgrywki: runmageddon, nocne lotki, zbijak na poduszki. Dla najbardziej wytrwałych w salach przygotowano maraton filmowy.

Atmosfera pierwszej nocy w szkole była niezwykła. Uczniowie aktywnie brali udział we wszystkich atrakcjach dla nich przygotowanych. Była to świetna okazja do klasowych integracji i wspólnej zabawy.

andrzejki5.jpg

Noc w szkole