31 lipca 2018 13:30 | Aktualności

Zaczytane wakacje

Ponad 400 książek trafiło już do Szkolnej Biblioteki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Są takie nazwiska jak Szczygielski, Beręsewicz, Ryrych, Kasdepke, Riordan, Sapkowski i wiele innych znanych autorów literatury dziecięcej i młodzieżowej.

To jeszcze nie koniec zakupów. W nowym roku szkolnym do biblioteki zakupimy w ramach NPRCz jeszcze ponad 100 tytułów. Mamy nadzieję, że to pozwoli na rozwijanie czytelniczych pasji wśród naszych uczniów. Książki będą dostępne już we wrześniu.

sa2.jpg

A teraz czas na konkurs. Wakacje na półmetku – pochwalcie się gdzie czytacie, jak czytacie i co czytacie. Przyślijcie przez Mobidziennik do nauczyciela Wojtyś Małgorzata swoje „zaczytane” zdjęcia z trwających wakacji. Wybierzemy najciekawsze, opublikujemy na stronie internetowej szkoły i nagrodzimy.

sa4.jpgsa6.jpgsa7.jpg

Każdy z Was może przysłać maksymalnie 3 zdjęcia. Każde musi być opisane – kto jest na zdjęciu (imię, nazwisko i klasa w nowym roku szkolnym), gdzie zostało zrobione, co czytacie, w opisie muszą się znaleźć też 3-4 zdania o czytanej książce.

Zdjęcia można przysyłać do 7 września. W tytule emaila proszę wpisać  WAKACYJNY KONKURS FOTO – imię i nazwisko ucznia.

Do publikacji na stronie internetowej szkoły zdjęcia z wizerunkiem ucznia niezbędna będzie zgoda Rodziców.

sa8.jpgsa3.jpg