20 marca 2019 09:15 | Aktualności

BohaterON – pamięć bohaterom!

Pod koniec września uczniowie naszej szkoły oraz dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w trzeciej edycji ogólnopolskiej akcji „Kartka dla Powstańca”, organizowanej w ramach kampanii „Bohater ON – włącz historię!” przez fundację SENSORIA oraz fundację ROSA.

Celem przedsięwzięcia jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Postania Warszawskiego poprzez wysłanie im specjalnie na tę okoliczność przygotowanych kartek oraz wzbogacanie wiedzy młodego pokolenia o II wojnie światowej.

on1.jpg

Adresowane do powstańców przepiękne karki i listy z życzeniami zostały ozdobione patriotycznymi rysunkami i wyrazami wdzięczności.

Większość kartek i listów została już dostarczona Powstańcom i przyniosła im wiele pozytywnych emocji.
 Wszystkim zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy.

on2.jpgon4.jpg