Dyrektor szkoły przyjmuje Rodziców we wtorki od godz. 15.30 do godz. 16.30::Terminy "Godzin dla rodziców" oraz zebrań dla rodziców opublikowane są w Kalendarzu w dzienniku elektronicznym.::Pedagog przyjmuje w poniedziałki od godz. 11.00 - 16.00, we wtorki od godz. 9.00 - 14.00, w środy od godz. 10.00 - 14.00, w czwartki od godz. 9.00 - 14.00, w piątki od godz. 9.00 - 12.00.

27 listopada 2018 08:29 | Aktualności

U Marii Dąbrowskiej

Dworek Marii Dąbrowskiej w Russowie  - Muzeum Okręgowego Ziemi Kaliskiej w minionym tygodniu odwiedziły klasy 4 – a i d, w tym tygodniu Muzeum zwiedzi także klasy 4b i 4c.

Uczniowie mieli okazję obejrzeć od środka dom rodzinny Marii Dąbrowskiej – pomieszczenia, ich wyposażenie, ale także stroje i inne elementy muzealne – wiele ciekawostek do obejrzenia i przeczytania. To była także okazja do przeniesienia się w dawne czasy – wiek XIX. Miejsce jest bardzo urokliwe. Wokół dworku znajdują się piękne drzewa i zadbana zieleń, mnóstwo miejsca do spacerowania, przed wejściem do budynku dziedziniec i ławeczki.

w_russowie_1.jpgw_russowie_3.jpg

Więcej o Dworku M. Dąbrowskiej znajdziecie >>TUTAJ<<

w_russowie_4.jpg

Wycieczka do Muzeum to jeden z wielu punktów harmonogramu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa – Priorytet III.

w_russowie_5.jpg