Dyrektor szkoły przyjmuje Rodziców we wtorki od godz. 15.30 do godz. 16.30::Terminy "Godzin dla rodziców" oraz zebrań dla rodziców opublikowane są w Kalendarzu w dzienniku elektronicznym.::Pedagog przyjmuje w poniedziałki od godz. 11.00 - 16.00, we wtorki od godz. 9.00 - 14.00, w środy od godz. 10.00 - 14.00, w czwartki od godz. 9.00 - 14.00, w piątki od godz. 9.00 - 12.00.

27 listopada 2018 09:35 | Aktualności

Kalisz literacki

„Kalisz literacki: szlakiem kaliskich pisarzy i poetów” pod takim hasłem na początku listopada odbyła się wycieczka po Kaliszu dla klas piątych Naszej Szkoły. Przewodnikiem po najstarszym mieście była nasza nauczycielka – Anna Woszczalska. Przygotowała trasę i opracowała kartę wycieczkę.

kalisz_literacki3.jpgkalisz_literacki7.jpg

Głównym celem wyjścia było poznanie pisarzy i poetów urodzonych w Kaliszu, miejsc związanych ze znanymi ludźmi, poznanie swojej „małej ojczyzny”.

Trasa wiodła przez ul. Harcerską, Kopernika , Kościuszki, Babina, Plac Jana Kilińskiego i Jana Pawła II, Grodzką, Zamkową, Kanonicką, Rynek, Złoty Róg, Aleję Wolności, Ułańską i Nowy Świat.

kalisz_literacki10.jpg

Uczniowie podczas spaceru po Kaliszu rozwiązywali zadania z karty pracy. Na koniec oddali je poloniście, który zweryfikował pracę.

kalisz_literacki21.jpg

Spacer odbył się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Priorytet III.

kalisz_literacki25.jpg

Kalisz literacki 2018