Dyrektor szkoły przyjmuje Rodziców we wtorki od godz. 15.30 do godz. 16.30::Terminy "Godzin dla rodziców" oraz zebrań dla rodziców opublikowane są w Kalendarzu w dzienniku elektronicznym.::Pedagog przyjmuje w poniedziałki od godz. 11.00 - 16.00, we wtorki od godz. 9.00 - 14.00, w środy od godz. 10.00 - 14.00, w czwartki od godz. 9.00 - 14.00, w piątki od godz. 9.00 - 12.00.

29 listopada 2018 12:45 | Aktualności

Starsi czytają młodszym

Starsi czytają młodszym – pod takim hasłem od września w szkolnej świetlicy trwa akcja głośnego czytania. Uczniowie klas piątych czytają fragmenty lub całość wybranych przez nauczyciela książek. Najczęściej spotykają się po lekcjach, w przyjaznej atmosferze.

starsi_czytaja_mlodszym_2.jpgstarsi_czytaja_mlodszym_5.jpg

Do tej pory udało się już przeczytać:

Vadar Ctvrtek „Bajki z mchu i paproci” różne rozdziały,

Annie M.G. Schmidt „ Minu. Kot przybłęda”,

Jurij Olesza „ Trzech grubasów”,

Anna Onichimowska „ Dzień czekolady”,

Astrid Lindgren „Emil ze Smalandii”,

Astrid Lindgren „Ronja córka rozbójnika”,

Astrid Lindgren „Dzieci z Bullerbyn”,

Barbara Kosmowska „Dziewczynka z parku”.

starsi_czytaja_mlodszym_1.jpg

Akcja cieszy się sporym zainteresowaniem, dzieci chętnie czytają, a młodsi słuchają z zaangażowaniem i zaciekawieniem. Podczas czytania nie tylko zapoznają się z treścią lektury, ale mają także okazję poznać siebie, zintegrować się i porozmawiać.

starsi_czytaja_mlodszym_4.jpg