Dyrektor szkoły przyjmuje Rodziców we wtorki od godz. 15.30 do godz. 16.30::Terminy "Godzin dla rodziców" oraz zebrań dla rodziców opublikowane są w Kalendarzu w dzienniku elektronicznym.::Pedagog przyjmuje w poniedziałki od godz. 11.00 - 16.00, we wtorki od godz. 9.00 - 14.00, w środy od godz. 10.00 - 14.00, w czwartki od godz. 9.00 - 14.00, w piątki od godz. 9.00 - 12.00.

09 stycznia 2019 09:29 | Aktualności

Gramy dla dzieci małych i bez focha

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w 27. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W szkole działa sztab WOŚP. Pieniądze do puszek zbierają dziewczęta z klasy 8c – Wiktoria Musielak, Weronika Skowrońska, Monika Marucha i Martyna Krysińska. Uczennice mają specjalne identyfikatory z logo Orkiestr, a także puszki, do których można wrzucać pieniądze od 9 do 11 stycznia, na terenie szkoły.

wosp1.jpg

POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE

Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych

wosp3.jpg

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

wosp4.jpgwosp6.jpg