Dyrektor szkoły przyjmuje Rodziców we wtorki od godz. 15.30 do godz. 16.30::Terminy "Godzin dla rodziców" oraz zebrań dla rodziców opublikowane są w Kalendarzu w dzienniku elektronicznym.::Pedagog przyjmuje w poniedziałki od godz. 11.00 - 16.00, we wtorki od godz. 9.00 - 14.00, w środy od godz. 10.00 - 14.00, w czwartki od godz. 9.00 - 14.00, w piątki od godz. 9.00 - 12.00.

10 stycznia 2019 11:22 | Aktualności

Dla Rodziców

"Rola rodzica w dokonywaniu przez uczniów wyboru dalszej drogi edukacyjno - zawodowej" – to tytuł spotkania, w którym 8 stycznia wzięli udział rodzice uczniów z klas ósmych. Poprowadziła je pani Joanna Lizut, psycholog. W prelekcji wzięli udział także wychowawcy i pracownicy szkoły.

Po wykładzie wszyscy mieli okazję obejrzeć spektakl pt. „Adam Mickiewicz – romantyk”, który został przygotowany przez uczniów Naszej Szkoły z okazji Dnia Patrona, pod kierunkiem Marty Kuś i Marii Wywrockiej.

Spektakl wywołał duże zainteresowanie, a młodzi aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Zaraz po spektaklu odbyły się zebrania wychowawców z rodzicami klas IV - VIII podsumowujące postępy w nauce i zachowaniu za I okres roku szkolnego 2018/2019.

Rodzice uczniów z klas I-III i oddziału przedszkolnego także mieli okazję wziąć udział w prelekcji psycholog Joanny Lizut pod hasłem: „Kształcenie rozwijające samodzielność, kreatywność i innowacyjność uczniów”.

dla_rodzicow5.jpg

mickiewicz1.jpgdla_rodzicow.jpg