Aktualności

08 marca 2019 15:17 | Aktualności

Zapraszamy do Naszej Szkoły

„Bajką o uprzejmym rycerzu" uczniowie uczęszczający do szkolnej świetlicy zainaugurowali Drzwi Otwarte, które odbyły się 7 marca w naszej szkole. Rodzice podczas spotkania mogli dowiedzieć się wszystkiego o zasadach rekrutacji na rok szkolny 2019/20120 i zapoznać się z bogatą ofertą placówki.

Uczniowie i nauczyciele na ten dzień przygotowali mnóstwo atrakcji. Były zajęcia otwarte – lepienie z masy solnej, kolorowanki, orgiami, gry i zabawy, a także rozgrywki sportowe.

drzwi16.jpg

Każdy mógł zrobić sobie selfi z Harrym Potterem, hiszpańską gwiazdą piłki nożnej czy szkolnym Stefanem (to ludzki szkielet w pracowni przyrodniczej:).

drzwi14.jpgdrzwi13.jpgdrzwi15.jpg

Dzieci mogły wziąć udział w zajęciach w ramach Bajkowej Gromady.

drzwi22.jpgdrzwi24.jpg

Były także pokazy doświadczeń chemicznych i fizycznych. Chętni mogli zabrać książkę do domu w ramach stoiska „Uwolnij książkę”.

drzwi43.jpgdrzwi47.jpgdrzwi48.jpg

Dla rodziców dostępne były wszystkie sale lekcyjne, a także szkolna biblioteka i czytelnia.

drzwi33.jpgdrzwi25.jpgdrzwi34.jpgdrzwi29.jpgdrzwi35.jpgdrzwi59.jpgdrzwi67.jpg

 

Podczas Drzwi Otwartych odbył się turniej  "cztery ognie" dla klas czwartych, zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego  - Tomasza Wilczyńskiego i Michała Szablewskiego.

W turnieju wzięły udział wszystkie klasy czwarte (ok. 60 uczniów ), a kibicowali im licznie zebrani rodzice.    

Po emocjonujących zmaganiach, do Finału, który odbędzie się w Dniu Sportu awansowały wszystkie klasy.Zawalczą o miejsca na podium.

cztery_ognie.jpg

Przeczytano: 498 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Drzwi otwarte w SP 7 2019