26 czerwca 2019 11:34 | Aktualności

Rok podsumowany

18 czerwca odbył się apel podsumowujący pracę Samorządu Uczniowskiego w II okresie roku szkolnego 2018/2019.

Uczniowie klasy 2b oraz uczniowie klas pierwszych, uczęszczający do świetlicy szkolnej pod kierunkiem opiekunów samorządu pani Arlety Wawrzyniak i Anny Malinowskiej- Leki, przedstawili krótko ważne wydarzenia, które miały miejsce w tym czasie.

Ku przestrodze wyrecytowali też kilka wierszy-rad na czas ferii letnich, w związku z realizacją projektu edukacyjnego „Bezpieczne wakacje”. Część artystyczna zakończyła się śpiewem accapella piosenki „Niech żyją wakacje” oraz tańcem uczennic uczęszczających do świetlicy szkolnej, przygotowanym pod bacznym okiem pani Sylwii Pytlińskiej.

Po pierwszej części apelu nastąpiło wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursów szkolnych, jakie miały miejsce w II półroczu. Mogliśmy gratulować bardzo licznej grupie laureatów.

Na koniec głos zabrała pani wicedyrektor Jadwiga Wojtyś, jeszcze raz gratulując wszystkim laureatom konkursów szkolnych i życząc uczniom upragnionego wypoczynku w bezpiecznym otoczeniu, by po wakacjach wrócili pełni radości i energii na nadchodzący rok szkolny 2019/2020.