26 czerwca 2019 12:28 | Aktualności

Koniec !!!

Gratulacje, życzenia, podziękowania, radość i łzy – towarzyszyły podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2018/2019, które odbyło się 19 czerwca.

Jako pierwsi świadectwa odebrali uczniowie klas I-III, później klasy VIII, a następnie klasy IV-V i VI-VII, a na koniec miniony rok podsumowali przedszkolaki.

Podczas uroczystości wręczano uczniom nagrody za najlepsze wyniki w nauce, osiągnięcia, a także gratulacje i podziękowania dla rodziców.

koniec39.jpg

Podczas zakończenia klas ósmych statuetkę Dyrektora Szkoły odebrała Ada Wojterska za wysokie wyniki w nauce i wzorową postawę, a także reprezentowanie naszej szkoły podczas olimpiad i konkursów ogólnopolskich.

koniec7.jpg

Podsumowano także osiągnięcia sportowe.

koniec26.jpgkoniec30.jpg

Na koniec dyrekcja szkoły złożyła wszystkim życzenia – udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

koniec74.jpg

Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019