29 sierpnia 2019 22:19 | Aktualności

Bezpłatne podręczniki

Jeszcze pachnące drukiem, kolorowe, nowe – podręczniki i ćwiczenia w pierwszych dniach września trafią do uczniów naszej szkoły.

Akcja podręcznikowa w szkolnej bibliotece trwa od tygodnia. Materiały zostały wypakowane z blisko stu pudeł, skrupulatnie policzone i zaewidencjonowane. Do uczniów trafią w pierwszym tygodniu września.

szkola2.jpg

W tym roku całkowicie nowe komplety podręczników otrzymają klasy 3 i 6. Każdy uczeń dostanie pakiet nowych ćwiczeń.

szkola1.jpg

Warto wspomnieć, że podręczniki klasom 4, 5, 7 i 8 przekazano jeszcze w czerwcu.

Niestety, są uczniowie, którzy nadal nie rozliczyli się z bezpłatnych podręczników. To spowoduje, że ich młodsi koledzy na książki będą musieli poczekać.

Należy pamiętać, że dbanie o podręczniki to obowiązek ucznia. Powinny być odpowiednio zabezpieczone przed zniszczeniem, a także podpisane.

szkola6.jpg