20 września 2019 13:47 | Aktualności

Dbaj o zdrowie

Konkursy, gry, zabawy dla dzieci i rodziców, Festiwal Talentów, pokazy ratownictwa medycznego, znakowanie rowerów przez Straż Miejską – to tylko niektóre atrakcje zaplanowane na Piknik Rodzinny „Dbaj o zdrowie”, który odbędzie się w naszej szkole 28 września w godzinach od 10.00 do 12.00.

piknik.jpg

Szkolny piknik to już wieloletnia tradycja -  skupia uczniów, ich rodziców, nauczycieli, wychowawców, a także absolwentów i mieszkańców osiedla Korczak. To doskonała okazja do spotkań, rozmów, wspomnień, a także dobrej zabawy na terenie szkoły.

Podczas pikniku będą występy, m.in. taneczne, zaplanowano też coś dla ciała, a mianowicie kulinarne specjały przygotowane przez uczniów i ich rodziców.

Organizatorami Pikniku Rodzinnego są: Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kaliszu, Rada Osiedla Korczak w Kaliszu i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kaliszu.

A w ubiegłym roku tak świętowaliśmy: [KLIK]