01 października 2019 08:48 | Aktualności

Działają w bibliotece

Bez nich biblioteka by nie istniała – to uczniowie. Wypożyczają książki, czytają, korzystają z czytelni, ale także pomagają w pracach w bibliotece. W tym roku tzw. aktyw biblioteczny działa bardzo prężnie. To grupa uczniów, którzy w wolnej chwili wpada do biblioteki i pomaga. Co robi? Wiele. Uczniowie naprawiają książki, wspierają młodszych w wyborze literatury, a ostatnio segregują setki nieaktualnych podręczników, które w przyszłości będą przeznaczone do likwidacji.

aktyw1.jpgaktyw2.jpg

To nieoceniona pomoc. Dziękujemy i zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pomagać – regularnie i sumiennie.

We wrześniu pomagali nam: Leon Rycharski, Tobiasz Dąbrowicz, Julia Dąbrowicz, Nina Balaska, Aleksandra Góral, Brodnicka Kamila, Dawid Balaski, Miłosz Antczak, Michał Janiszewski.