03 grudnia 2020 10:56 | Aktualności

Magiczny dzień wróżb w zerówce

O tym, że w andrzejki można się świetnie bawić, mogły się przekonać dzieci z oddziału przedszkolnego, które wraz z panią Magdaleną Karasińską przeniosły się do krainy wróżb i zabaw.

Magiczną podróż rozpoczęto tradycyjną wróżbą „losowanie przyszłości”, każdy z małych uczestników z zamkniętymi oczami mógł wodzić palcem po czerwonym sercu z papieru i napotkać swoją najbliższą przyszłość. Następnie najmłodsi obejrzeli film rysunkowy o andrzejkowym wieczorze. Były również kolorowanki oraz interaktywne wróżby i gry, które wzbudziły wśród przedszkolaków największy entuzjazm. W końcu nadszedł czas na zabawę „Kim będę w przyszłości” - dzieci losowały tajemnicze karteczki, które ukrywały nazwę przyszłego zawodu.

Ten niezwykły pełen wrażeń dzień, na pewno na długo zagości w pamięci naszych milusińskich. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia.