22 grudnia 2020 11:42 | Aktualności

Święto Patrona Szkoły w klasach I - III

Zgodnie z tradycją naszej szkoły w ostatnim dniu przed rozpoczęciem przerwy świątecznej obchodzimy Święto Patrona Szkoły, którym jest jeden z najwybitniejszych polskich poetów – Adam Mickiewicz. Nasz wieszcz narodowy urodził się w Wigilię Bożego Narodzenia i w tym roku przypada 222. rocznica jego narodzin. Co roku uczestniczyliśmy w uroczystym apelu. W tym roku wychowawczynie klas trzecich: Monika Jakubowska, Katarzyna Kozłowska i Ewa Karolewska przygotowały prezentację dotyczącą życia i twórczości poety.  Zapraszamy do oglądania oraz wykonania zadań. Mamy nadzieję, że będzie to okazja do przypomnienia postaci wielkiego poety – romantyka, pogłębienia znajomości twórczości, a także dobrej zabawy.

Link do prezentacji TUTAJ