22 grudnia 2020 11:43 | Aktualności

Bezpieczne ferie

W ramach działań profilaktycznych podejmowanych przez szkołę opracowano projekt edukacyjny „Bezpieczne ferie zimowe 2021” przeznaczony dla uczniów klas I –III. Jego głównym celem było wdrażanie dzieci do bezpiecznych zachowań podczas ferii zimowych oraz zimowej przerwy świątecznej. Realizując zdania zawarte w projekcie wychowawcy świetlicy przygotowali i zamieścili na padlecie świetlicowym materiały edukacyjne dotyczące bezpiecznego zachowania się dzieci w czasie zimowego odpoczynku. Podczas zajęć edukacyjnych najmłodsi uczniowie poznali zasady, którymi powinni się kierować w czasie zimowych. Zdobytą wiedzę wykorzystali wykonując prace plastyczne „Moje bezpieczne ferie zimowe”. W świetlicy szkolnej zorganizowano wystawę tych prac.