Tutaj powinien być opis

Wyróżnienie dla szkolnej biblioteki

Noc Bibliotek świętowała biblioteka Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kaliszu. Bibliotekarki Małgorzata Wojtyś i Iwona Skonieczna Wrubińska czytelnicze wydarzenie uczciły w kaliskiej Książnicy Pedagogicznej im. A. Parczewskiego. Wzięły udział m.in.  wernisażu wystawy "Głosy o instrumentach z fabryki Arnolda Fibigera, w warsztatach projektowania gadżetów z ulubionych książek i ekranizacji, a także w spotkaniu z kaliskim żeglarzem Bartkiem Czarcińskim.

Nauczycielki szkolnej biblioteki odebrały także nagrodę i dyplomy w projekcie Aktywna Biblioteka, którego organizatorem była kaliska Książnica. W tym roku szkolna biblioteka otrzymała wyróżnienie za pracę zdalną.

Podsumowanie projektu znajdziecie TUTAJ

Dzięki nagrodzie szkolna biblioteka wzbogaciła się o kilkanaście nowych książek.

ksiaznica_5.jpg