Tutaj powinien być opis

Niech każdy dzień, będzie dniem dla Ziemi

W miniony piątek 26 czerwca nastąpiło od dawna oczekiwane rozstrzygniecie edytorskiego konkursu Samorządu Uczniowskiego związanego z obchodami Międzynarodowego Dnia Ziemi.

Pierwsze miejsce zajęła praca Adama Jaśkiewicza, ucznia klasy II c, drugie miejsce - praca Róży Bruś, uczennicy klasy Ic, natomiast miejsce trzecie przyznano pracy wykonanej przez Szymona Rosiaka, ucznia klasy Ia.

Zadaniem uczniów było uzupełnienie karty z dwoma poleceniami konkursowymi. Wiedzę, którą uczniowie wykorzystali w praktyce, musieli zdobyć samodzielnie poprzez korzystanie z równych źródeł informacji. Zadanie pierwsze z karty konkursowej polegało na dokończeniu zdań wypowiadanych przez naszą planetę. Zadanie drugie to wymyślenie rymowanego hasła, zachęcającego ludzi do ochrony środowiska. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie z klas I-III, którzy wypełnili kartę konkursową z zadaniami i przesłali jej zdjęcie do opiekunów Samorządu Uczniowskiego.

Wręczenie nagród laureatom konkursu nastąpiło 29 czerwca podczas odbioru świadectw od wychowawców klas. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do jak najliczniejszego udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Samorząd Uczniowski.