Tutaj powinien być opis

Przede wszystkim bezpieczeństwo!

Mamy pierwszych w tym roku szkolnym laureatów konkursu.

Jak co roku, na początku września, w ramach projektu edukacyjnego „Idę do szkoły” w klasach I – III został przeprowadzony konkurs plastyczny „Moja bezpieczna droga do szkoły”. Głównym jego celem była profilaktyka uczniów jako uczestników ruchu drogowego. Każdy zespół klasowy wybierał 3 najładniejsze dzieła na konkurs. Prace uczniów oceniała komisja sędziowska biorąc pod uwagę następujące kryteria: interpretacja przepisów ruchu drogowego, estetyka, kreatywność. Laureatami konkursu zostali:

 

Kategoria: Klasy I

I miejsce  - Gabriela Olszyna

II miejsce – Stanisław Krotowski

III miejsce – Agata Sobczak


Kategoria: Klasy II

I miejsce – Igor Grzeliński

II miejsce – Victoria Troczyńska 

III miejsce – Wiktor Koło

 

Kategoria: Klasy III

I miejsce – Marcel Lider

II miejsce – Aleksandra Łagoda, Wiktoria Łagoda

III miejsce – Nadia Szymczak

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Nagrody dla laureatów ufundowała Rada Rodziców.