Moja Mała Ojczyzna – Kalisz

W ramach kultywowania tradycji patriotycznych, jak co roku w progach naszej szkoły zagościł Konkurs Plastyczny dla klas I – III „Moja Mała Ojczyzna – Kalisz”, którego organizatorem jest nauczucielka Magdalena Karasińska. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły mogli wykonać prace plastyczne o tematyce nawiązującej do Narodowego Święta Niepodległości, a w szczególności do miasta Kalisza. Mimo trudnych warunków życia podczas panującej pandemii, mali artyści z wielkim entuzjazmem ukazali najpiękniejsze zakątki Kalisza i chętnie sięgali do historii naszego miasta.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród przez wicedyrektor Jadwigę Wojtyś wraz z Magdaleną Karasińska wzbudziło wśród uczniów ogromną radość i zadowolenie.

Przyznano trzy pierwsze miejsca;

- Nina Dzikowska

- Julia Klimek

- Alina Rak

Dwa II miejsca:

- Nataniel Kulcenty

- Natalia Jóźwiak

Dwa III miejsca;

- Antonii Graczyk

- Karolina Jakubowska

Wyróżnienia;

- Maria Wasielewska

- Adrianna Urbankiewicz

- Zuzanna Ściesiek

- Szymon Rosiak

- Maja Marczak

- Wiktor Koło

- Igor Grzeliński

- Wiktor Kostański

Dzięki hojności sponsorów laureaci oraz wyróżnieni otrzymali nagrody oraz słodkie upominki.

Prace naszych artystów zostały zaprezentowane na wystawie w szkolnym korytarzu.Wszystkie prace były piękne, ciekawe i starannie wykonane.

Do zobaczenia za rok!