Giełda Pracy - informacje o możliwości zgłaszania aplikacji na ofertę szkoły z załączeniem dokumentów (w tym CV) z linkiem do strony

Na podstawie informacji z Wydziału Edukacji w Kaliszu przesyłam link do strony Giełdy Pracy, który znajduje się na stronie - https://www.kalisz.pl/urzad/oswiata/gielda-pracy. Istnieje tam możliwość zgłaszania aplikacji na ofertę szkoły z załączeniem dokumentów (w tym CV). Załączenie dokumentu jest koniecznym warunkiem  umieszczenia aplikacji w bazie i musi być potwierdzone poprzez e-mail wysłany na adres wskazany przez osobę szukającą pracy. Należy też odróżniać aplikację na ofertę od ogólnego zgłoszenia "Szukam pracy" dostępnego pod adresem https://www.kalisz.pl/urzad/oswiata/gielda-pracy/szukam-pracy/formularz-dla-nauczycieli. W tym drugim przypadku zgłoszenie jest umieszczane w ogólnej bazie osób poszukujących pracy i może być wykorzystane przez każdego dyrektora szkoły, który nie otrzymał żadnej aplikacji na ofertę pracy.

Violetta Urban - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kaliszu