Tutaj powinien być opis

Konkurs o Janie Pawle II

Tegoroczny Dzień Papieski obchodzony będzie 11 października pod hasłem Totus Tuus. Z tej okazji w naszej szkole zorganizowany został konkurs religijno - plastyczny dla uczniów klas 1 -3. Miał na celu: przybliżenie dzieciom postaci Św. Jana Pawła II w związku z przypadającym w 2020 roku stuleciem urodzin Karola Wojtyły oraz ustanowieniem bieżącego roku – Rokiem Świętego Jana Pawła II, rozwijanie talentu artystycznego uczniów, kreatywności i wyobraźni oraz umiejętności manualnych i plastycznych. Promowanie młodych talentów plastycznych i artystycznych.

W konkursie udział wzięło 90 uczniów z czego komisja wyłoniła trzech laureatów i trzy prace wyróżnione. Uczestnikom gratulujemy pomysłu i wyobraźni.

I miejsce Agata Sobczak

II miejsce Oliwia Kupczyk

III Patrycja Słopień

wyróżnienia: Zosia Błaszczyk, Maja Janowska, Antoni Graczyk.