Tutaj powinien być opis

Przyjaciele z Polski

Uczniowie klas pierwszych, którzy uczęszczają do szkolnej świetlicy, biorą udział w ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Szkolna wymiana pocztówek”. Widokówki przedstawiające nasz piękny Kalisz, trafią w ręce wielu szkół w kraju. Warto już od najmłodszych lat uczyć dzieci tej ciekawej formy komunikowania się. Dzięki „Wymianie pocztówkowej” w Roku Szkolnym 2020/21, dzieci mogą  „podróżować” po kraju i poznawać ciekawe miasta i miasteczka, w których jeszcze nie mieli okazji być.

Uczniowie z wielkim entuzjazmem podjęli się zadania i niebawem pierwsze kartki z pozdrowieniami przygotowane pod kierunkiem nauczycielki Magdaleny Karasińskiej, trafią w ręce zaprzyjaźnionych szkół. Otrzymaliśmy już kilka kartek pocztowych z takich miast, jak Szczecin, Kraków, Łódź, Białystok, Zakopane, które umieściliśmy na naszej mapie ”Przyjaciół z Polski”, ale wciąż z niecierpliwością wyczekujemy listonosza, który dostarczy nam pocztówki od innych zaprzyjaźnionych placówek z kraju.